Hakkımızda

birlik_logo.jpg (52 KB)

Birlik Oyuncak

 

 

Nasıl Başladık?

 

Birlik Oyuncak 1982’de İstanbul Güngören’de küçük bir atölyede iki kardeşin sırt sırta vererek hayallerini ve emeklerini birleştirmesiyle bir aile şirketi olarak kuruldu. Plastik oyuncak üretimiyle şehrin bir köşesinde başlayan bu atölye; kurucularının düzgün iş ahlakları, azimli çalışmaları ve büyük hayalleriyle günden güne büyüdü. Birlik Oyuncak, şimdi 500’den fazla ürün çeşidi ve özgün ürün serileri ile Türkiye oyuncak sektörünün lider oyuncularından biri oldu.

 

Ne yapıyoruz?


Masal anlatan sevimli hayvanlardan bebek malzemelerine, Türk klasiği özel koleksiyon arabalardan çok fonksiyonlu robotlara, limitleri sadece hayaller olan bir geniş bir ürün gamına sahibiz. Küçük yaşlardan itibaren hayal kurma, merak etme ve keşfetme becerilerinin çocuk, aile ve en sonunda toplum üzerindeki öneminin farkında olan bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Özetle; hayal gücünü geliştirecek ve hayata gülümseme katacak her şeyi işimiz bilmeye devam ederek günden güne büyüyor ve daha fazla hayalin çocukların hayatına dokunması için çalışıyoruz.

Neden yapıyoruz?


“Geleceği şekillendirecek çocukların hayallerini beslemek” misyonuyla 30 seneyi aşkın zamandan beri çocukların ilk adımlarına, ilk oyunlarına ve en önemlisi ilk hayallerine ortaklık ediyoruz.

 

İnanıyoruz ki; dünyayı ancak büyük hayaller kurmaktan vazgeçmeyen çocuklar daha güzel hale getirebilir.

 
                                                                                                                                                                    Birlik Oyuncak Ailesi

BIRLIK OYUNCAK DIŞ CEPHE.JPG (2.32 MB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.